Dünyada açlığı önlemek ve barışı sağlamak için;

Yol Haritamız, Tekelleşme Değil, Kooperatifleşme Olmalıdır.

Mahmut Eskiyörük
En Güzel Yarışmayı Kaçırmayın

Tire Süt Kooperatifi’nin başlattığı Süt Bebeğim yarışmasında her ay süt güzeli ve süt yakışıklısı halk oylamasıyla seçiliyor. Kooperatifin facebook sayfası üzerinden başlatılan yarışmaya aileler çocuklarının Tire Süt şişesiyle süt içerken fotoğraflarını göndererek katılıyor.

https://www.facebook.com/tiresut/?fref=ts adresinden ulaşılan sayfada yapılan güzellik yarışmasında her ayın süt bebeklerini facebook kullanıcıları oylarıyla belirliyor. Yarışmada birinci olan bebekler sürpriz hediyeler kazanıyor.  Yarışmada kız çocuklar ve erkek çocuklar ayrı ayrı değerlendiriliyor. Kazananı facebook beğenilerine göre belirlenen yarışmada 1 beğeni bir oy sayılıyor.

Yarışmaya katılım şartları; 1-5 yaş arası kız ve erkek çocuklar arasında düzenlenecek olan yarışmaya, çocuğunuza ait Tire Süt Kooperatifi markalı sütleri ile çekilmiş fotoğraflarını facebook üzerinden mesaj atarak katılabilirsiniz. Yarışmaya fotoğraf gönderen katılımcı fotoğrafın Tire Süt Kooperatifi Facebook adresinde yayınlanmasını kabul etmiş ve kullanım haklarını devretmiş sayılacaktır. Kazananları sürpriz hediyeler bekliyor.